КАРПОВАЯ рыбалка: обсуждение снастей, методов ловли
Ответить

Re: Маркерование

Вт май 02, 2017 21:36

Доброго вечора,підкажіть з досвіду яким шнуром можна замінити маркерний шнур, не готовий стільки платити)
Дякую за відповіть

Re: Маркерование

Вт май 02, 2017 22:40

ramon писал(а):Доброго вечора,підкажіть з досвіду яким шнуром можна замінити маркерний шнур, не готовий стільки платити)
Дякую за відповіть

А в чому відмінність між робочим і маркерним шнурами?

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 00:01

Лише у кольоровій розмітці.

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 05:00

Возьмете дешевый шнур-он у Вас не полетит.Зря выкинете деньги.Пройденный этап.

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 06:52

Gennadiy_Yer писал(а):Лише у кольоровій розмітці.

Мультіколор 0,06 мм по вашому маркерний шнур?

Як на мене шнур, це просто шнур, і в нього немає як такової кваліфікації за призначенням, окрім маркетінгового розводняку!
Розрізняють його за якістю і кількістю волокон, технологією плетінням, навантаженням і т.д. В залежності від цих властивостей його і підбирають до конкретних умов лову.

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 06:57

fawist1972 писал(а):Возьмете дешевый шнур-он у Вас не полетит.Зря выкинете деньги.Пройденный этап.

Ще і не кожна котушка з шнурами в тандемі добре відпрацьовує!

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 08:04

Я на виставці купив на розмотку 4-х жильний шнур жовтого коліру 0,15 (лейб американський, виробництво - Китай) на стенді fish-tech com ua
Мені він більш сподобався після Климакса, який замарав жовтою фарбою усі кільця на маркері :(

Якщо будете брати цей шнур, я все таки порекомендував би 0,12 Коли я брав, то такого диаметру не було.
Ціна була 1,85 грн/м

Re: Маркерование

Ср май 03, 2017 08:07

Так для того чтобы далеко проверять глубину-нам и нужен скользкий,тонкий шнур. И подходящая катушка. Но если Вам надо метров 80- тогда другое дело.

Продукция ТМ "Трофей"

Вс сен 10, 2017 20:28

Re: Маркерование

Пн сен 18, 2017 13:03

Подскажите бывший карьер. Перепад глубин. От 2 до 7м. При чем может идти не дистануиии 110 м. Глубина 6 м. Потом на дистанции 80 м. Глубина 1.5 метров потом перепад через пять метров на глубину 7 метров. Потом опять на 60 метрах подьем на 3 м. И через 10 метров опять обрыв. Гделучше ловить когда дно обрывистые перепады. Покатых свалов нету. Зараннее благодарю за ответ.
Ответить