HARP

Харьковский Карп

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 538 ]  На страницу Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Ср июл 03, 2019 10:31 
Не в сети
Ихтиандр
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср апр 08, 2009 17:53
Сообщения: 299
Откуда: Харьков
Возраст: 48
Благодарил (а): 460 раз.
Поблагодарили: 894 раз.
Шикарная сессия :smt006


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Ср июл 03, 2019 11:01 
Не в сети
Любитель со стажем
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб мар 04, 2006 13:10
Сообщения: 11236
Откуда: Харьков
Возраст: 61
Благодарил (а): 4096 раз.
Поблагодарили: 5188 раз.
Ага. Рыба уже приелась, а вот гороховый супчик.... Это нечто особенное!

_________________
Сколько всего не сделано... А сколько еще предстоит не сделать!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Ср июл 03, 2019 12:42 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 10, 2012 14:05
Сообщения: 980
Откуда: Харьков , Сев. Салтовка
Возраст: 55
Благодарил (а): 2265 раз.
Поблагодарили: 2930 раз.
А итальянские макарошки с жареными шампиньонами и вялеными томатами, да под крафтовый дистилят :D
Вложение:
DSC_0957.JPG
DSC_0957.JPG [ 885.32 КБ | Просмотров: 9667 ]

_________________
Рыбалка - дело наживное.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Ср июл 03, 2019 12:57 
Не в сети
Любитель со стажем
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб мар 04, 2006 13:10
Сообщения: 11236
Откуда: Харьков
Возраст: 61
Благодарил (а): 4096 раз.
Поблагодарили: 5188 раз.
Ну что, Андрей Николаич, добились Вы своими вкусными картинками только одного - наступил у меня период маниакально-депрессивного психоза, отягченного сумеречным состоянием души.... :smt003

_________________
Сколько всего не сделано... А сколько еще предстоит не сделать!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт июл 04, 2019 08:13 
Не в сети
Карполов

Зарегистрирован: Чт июл 15, 2010 13:49
Сообщения: 1279
Благодарил (а): 886 раз.
Поблагодарили: 1205 раз.
Тут никак не похудеешь после зимних объедаловок, а они такое постят. Нехорошо, барин... :cry: :smt006


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс авг 25, 2019 21:40 
Не в сети
Ихтиандр

Зарегистрирован: Ср авг 17, 2011 21:04
Сообщения: 217
Возраст: 38
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 149 раз.
Турнір «2+2 Мар'ївка - Carpfishing Media Cup». Або знову Мар'ївка.

Изображение

Відвідавши Мар'ївське водосховище минулого року, з'явилося велике бажання попасти на наступний рік на турнір «2+2 Carpfishing Media Cup», котрий традиційно вже два роки проводився на даній водоймі, співорганізатором і засновником якого була чи не єдина і не менш відома людина, і що саме головне – жінка, Анастасія Афанасьєва. Чим цікавий цей турнір виявився для нас: два вудилища, мінімум лісок у воді, два риболови і тільки кобра для кормління, а також розподіл секторів на три зони, що на мою думку максимально урівнює шанси всіх учасників на водойми, переможець визначається по загальній вазі п'яти найбільших спійманих риб в зоні. Також даний турнір проходив на Мар’ївському водосховищі й по при велику відстань з Рівного, а це понад 1 000 км, ми в дану водойму закохалися з першого разу, краса озера і неймовірна кількість сильної та крупної риби манила та притягувала і сюди хотілося їхати попри відстань та важкість дороги. Тому ми почали ще з минулої осені планувати свій графік сесій та змагань.
Ще до реєстрації та вивішення календаря та графіка змагань на Мар’ївському водосховищі я написав в Messenger Анастасії, чи не планується проведення даного турніру в наступному 2019 році, і що мені цікаво прийняти в ньому участь, і при можливості чи можна записатися попередньо в загальний список учасників. На що Анастасія відповіла, що турнір відбудеться, і що запише нашу команду в список запрошених команд, на який по регламенту організатора було заброньовано 50% місць. Цей вчинок з її сторони був дуже приємним. Передзвонив і обрадував напарника, що попередньо ми в «обоймі» і потрапимо в сезоні 2019 року знову на Мар'ївку.

Часу до змагань було ще досить багато і ще все можливо могло змінитися, але на щастя все обійшлося без форс-мажорів і ті пів року довгих очікувань промайнули й наблизили нас до дня виїзду.

Изображение

Изображение

День виїзду.

Завантаженням авто як завжди займався Ваня, останнім часом під моїм постійним перепитуванням чи він взяв ті чи інші речі, він практично перестав забувати покласти необхідний для нас крам, хоча інколи свої шмотки ще забуває, але то його вже трабли. В мене стояло завдання знайти заброди, оскільки не хотілося по ночах бовтати холодну воду в плавках тримаючи вудилище чи підсак в руках. Але невдача, ні в магазинах ні в знайомих мого розміру забродів не виявилося – не формат, а в підліткових магазинах такого не продають, тому глянувши погоду яка планувалася бути жаркою і в ночі та без дощу, вирішую мочити трусіля що ночі без забродів і постаратися вже купити їх до наступного виїзду. І так машина запакована, по плану виїхати в 7.30-8.00 і в районі Полтави заночувати, але дорога якось далася легко. Дві зупинки: одна вже за традицією не доїжджаючи Києва на чебуреки з пончиками, інша за Харковом на хот дог з кавою. Протягом всієї дороги перечитували баталії які розгорнулися в групі в Вайбері створеній для учасників турніру, в яку по приєднувалося купа людей які не є причепними до даного дійства, що я рахую не правильно. Дані групи повинні створюватися суто для команд які приймають участь в турнірі, а для вболівальників є інші «майданчики» для підтримки та флуду. Близько 22.00 ми були вже на водоймі, і того на подолання шляху в 1100 км. З двома зупинками в нас пішло 14 годин.

Изображение

Під'їжджаючи до будиночка адміністрації ми сподівалися зустріти декілька команд яким не сиділося в дома, проте окрім Андрія Корденка та його доньки нікого на водоймі не було. Ми були раді зустрічі з Андрієм, який люб'язно розділив свою вечерю з нами яку готував для себе, цікаво поспілкувавшись на різноманітні теми, стомлені з дороги, нам кортіло змінити сидяче протягом 14 годин положення на горизонтальне. Андрій сказав що в будиночку є два вільних ліжка, і якщо ніхто з нас не хропе, то може переночувати там, щоб не розвантажувати пів машини в пошуках розкрівушок і спальників. Близько 00.00 ми всі повлягалися, але добре виспатися мені не судилося. Чи то Ваня не дочув, але скоріш за все він був на стільки стомлений що йому, точніше його організму було пофіг на те що казав стосовно храпу Андрій. І не пройшло 10 хвилин як світло в кімнаті вимкнули, я почув той скажений храм, з якого ми жартували з нашого напарника Олега. Два рази я намагався будити Ваню щоб той не хропів, але йому було абсолютно байдуже, не встигав він засинати як знову лунали ті нестерпні звуки. Мені якось стало незручно, оскільки за стіною спить, а можливо і не спить від того храпу дитина Андрія. І я вирішив взяти свою ковдру і піти прилягти в бесідці на лавочці в надії не чути тих звуків і по можливості через втому хоч на трохи здрімнути. Хоча на дерев'яній лавці було не так комфортно як на ліжку, але не чути Вані. Ніч пройшла швидко, рано встало сонце, а з ним і виліз з будиночка Ваня, з довольною виспаною фізіономією, ніби нічого не чув і нічого не було. Я ж в цей час дивився відосік з Віктором Вацко який тиждень чи два раніше рибалив на Мар'ївці в 38-39 секторах. І що цікаво що вони заховали в тому секторі в корчах своєрідний «клад» для підписників, які передивившись дане відео мали б його знайти як в передачі «Орел і Решка» з 100 баксами, хоча в даному «кладі» були не гроші, а потрібні рибалці аксесуари та дрібнички. Розповів Вані про дану «закладку» і запропонував прогулятися глянути, заодно поспілкуватися з рибалками які стояли в 34 та в тому ж 38 секторах, як в них справи. Підійшовши до 38 сектора в якому стояли хлопці – новачки, які в цьому сезоні тільки освоюють «правильну рибалку», познайомились і в ході розмови вони сказали що активність кльову в них була тільки з обіду до вечора в ніч повна тиша, суттєвих трофеїв їм не вдалося спіймати. Трохи постояли з ними та вирушили оглянути місце схованки, я кинувши оком нічого не знайшов, Ваня заглянув глибше в корчі, і: - «О – чудо!!!» КЛАД. Розгортаємо той пакунок, і все як у відео, все що «стирив» той блогер зі столу у Віті, лежить в тому пакунку. Скидаю Віті фото, і він приємно здивований, що саме нам вдалося знайти той скарб. Особо нам корисного там нічого не було, але моєму брату фідеристу любителю, буде нормальний «підгон».

Изображение

Далі весь день пройшов в тинянні по всій водоймі в очікуванні команд та жеребкування яке мало розпочатися в 15.00. Команди які проживають найближче до водойми прийшлося чекати до самого початку. І ось – початок, вступне слово організаторів, і кульки в відеречках готові визначити хто в якому секторі буде змагатися за головні красиві кубки ручної роботи. Наша черга тягнути сектор випала десь в середині, по дорозі ми вирішили що нашу долю визначати буду – Я. Зануривши руку в відро з кульками беру відразу ту яка потрапила в руки, хоча раніше перемішував і перебирав їх у відрі. Дістаю кульку з номером 13, зрадів що сектор на протилежному березі, де мені хотілося порибалити, і розумів що сектор середняковий і не самий найгірший – можна боротися. Як далі вияснилося що сусідами з ліва в нас дуже сильна команда «Carptronik», яка дуже часто приймає участь в змаганнях на даному озері, і часто заходить в призи, і з правої сторони мало нам відома команда «Angry Carp — Smile Carp». Згідно з регламентом було дозволено маркуватися відразу по заїзду в сектор, чим ми й зайнялися. Дослідивши сектор починаючи з 150+ метрів і до 70 м. ми нічого особливого по рельєфу дна не знайшли, тільки перехід з правої сторони з іла на твердіше на ближній дистанції. Маркер діставали вже на відстані 70 м. в чому як виявилося і зробили свою помилку, оскільки багато команд пробували обловлювати ближняки не боячись пресингу та дистанцій ловлі сусідів, що надалі зробили й наші сусіди з права, і тим самим взявши з ближньої дистанції чи не всю свою крупну рибу. Ми ж не знайшовши нічого обрали тактику кобрити як змога далі та обловлювати кормову точку на підходах, що спочатку зробити й сусіди з ліва.

Изображение

Изображение

Изображение

Перший день. День старту, в очікуванні клювання.

Настав ранок першого дня змагань. Ми в очікуванні стартової серени, всі вудилища закліпсовані, насадки підготовлені. І от пролунала серена і відразу в воду полетіли оснастки з наживками і зашуміли шкребучі звуки від карбонових кобр. Для себе на дані змагання ми обрали тактику кормління переважно вареними бойлами трьох смаків, але на старті й в цілому перший день наш закорм складав 50/50 пилящі бойли і варені, а на початок другої доби планували відмовитися від пилящих взагалі. Таким чином ми думали привернути на старті увагу риби (поставити на точку), а далі усуненням пилящої фракції утримувати рибу, хоча утримати на Мар'ївці рибу не реально. Ловити тільки крупну рибу ми не ставили за мету, планували ловити все підряд, таким чином перебирати все і з того загального навала висмикувати потрібні по вазі нам рибини. На насадку ми використовували ті ж самі бойли якими й годували, але пробували як комбінувати їх між собою (варені-пилящі, два варених) так і ставити одиночні. Від стіків які нав'язали на змагання два вида по два відра п'ятилітрових вирішили відмовитися, щоб не збирати лавашів і тим самим не втрачати в дальності лову. Вже на старті помічаємо що бойли на які ми розраховували й мали у своєму арсеналі досить велику кількість не влазять у 27 мм. кобру, хоча бойл мав би бути 24 мм., і виникає проблема, доводиться відмовитися від даних бойлів, оскільки ми неможемо їх кидати 27 коброю бо вони туди не влазять, а 32 коброю не можемо докинути їх на потрбні для нас дистанцію. Добре що Ваня вкинув в машину всі запаси інших бойлів які ми брали з собою в Хорватію на озеро Шумбар, і які лишилися в нашому арсеналі, як би не ті залишки нам довелося вже після другої доби змагань рибалити у своє задоволення, а не змагатися на рівних з іншими. Тому перевіряйте все перед змаганнями не тільки свій рибацький крам, а й корма теж.

Изображение

Изображение

Изображение

Протягом всього дня стояло палюче сонце, з невеличким вітерцем на велику дамбу, наближається обідня пора, а ми сидимо без клювання, але не падаємо духом, адже тільки початок змагань. Постійно працюємо коброю, та перекидаємося. І тільки о 16.30 отримуємо перше клювання, за рибою доводиться заходити в воду, щоб не тягнути під берегом рибу пузом по дну. Перша наша риба на даному турнірі заважує 13.500, початок є і перша риба не спущена, що досить хороша прикмета. Не проходить сорока хвилин і знову клювання, риб іде поволі, помалу підтягую до берега і Ваня бере його в підсак та не може без моєї допомоги підняти його з води. Зважуємо нашу рибку і вага показує 20+, радості немає меж, тільки початок і перша доба і вже в нашій копілці риба за двадцять, такі трофеї дуже сильно впливають на результати в таблиці п'яти крупних риб, тому кому вдасця закрити свою п'ятірку такими декількома рибинами, той зможе реально боротися за кубки. Викликаємо суддів на зважування і вони фіксують 20.350, дана риба виявилася першою за двадцяткою турніру. Приємно, але тра працювати далі.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Починало смеркати й час було підкріпитися, Ваня займався приготуванням шашлику, я ж нарізкою салата та соусу для шашлику. І як завжди буває, риба клює в самий неочікуваний час. Як тільки ложка в рот, так і відразу вмикається сигналізатор.

Проте поки сонце не сіло за горизонт ми далі не отримали далі жодного клювання аж до 00.40, нас знову турбує звук сигналізатора і на маті короп вагою 8.500. Протягом всієї ночі ми отримували періодичні клювання, але риби не залікові. Сусіди постійно працювали кобрами та перезакидалися, що нас тільки підбадьорювало і надавало сил та бажання працювати теж, але наступні свої залікові риби ми отримали тільки в ранці 12.500 та 10.800, що дало нам можливість закрити свої п'ять крупних риб і тільки покращувати результат. На кінець першої доби по протоколу ми на п'ятому місці з однією не вписаною рибою в протоколі.

Изображение

Изображение

День другий. Спроба закрити п'ять крупних риб та піднятися по таблиці.

День, точніше ранок розпочався як і попередній, та ж сама погода і той же самий напрямок вітру тільки трошки сильніший.

Запашна кава з печенюшками яка згодом переросла в повноцінний сніданок, з яєшнею і вчорашнім шашликом, який ми не змогли подужати, надали нових сил для безперервної роботи та боротьби.
Протокол першої доби показав що наш трофей виявився Біг Фішем першого дня, що дало змогу нам виграти «шапку першої доби» - невеличкий тоталізатор, як сказала Анастасія Афанасьєва, в якому приймають участь всі бажаючи, котрі скидаються по певній суммі грошей і кожної доби команда яка спіймала найбільшу рибу отримує грошову винагороду з тих добровільних внесків. Такий бонус нам вдалося виграти за свого коропа 20.350, який був біг фішем доби.

Изображение

Изображение

Изображение

В тактиці прикормлювання та у своїх діях вирішуємо нічого не міняти та працювати по тій же схемі що і минулого дня. За виняток пилящих бойлів яких зовсім трохи кинули на ранок і далі переходимо тільки на варені бойли. Вже по таблиці клювань ми для себе чітко побачили проміжки проходу риби, до яких готувалися заздалегідь і намагалися перед тим підкинути більше бойлів, щоб затримати на кормі рибу і щось потрібне для нас вихватити з відти. Кобра не випускається з рук, постійні перезакидання починають приносити свої результати. Нам вдається запустити свої точки й ми починаємо отримувати клювання стабільно кожні 40 хвилин, проте вага риби нас не влаштовує, нам потрібні карпи вагою 11+. Десь по обіді беремо рибу вагою 15.600, що починає помалу нас підіймати по турнірній таблиці у своїй зоні. Далі протягом дня ми, хоча і стабільно отримуємо клювання, але риби не залікові. Сусіди з ліва – команда «Carptronik» весь час працювала в надій отримати рибу за 15 кг, але протягом трьох діб їм це так і не вдавалося, хоча вони найперші закрили свою таблицю і їм потрібно було укрупнитися рибами понад п’ятнадцять кілограмів. Наближалася ніч, і ми приймаємо зробити потужний закорм вареними бойлами за світлої пори, в надії спіймати декілька нічних монстрів. І протягом ночі стабільно підкидали на точки ще бойлів. Проте дана ніч виявилася щонайгіршою в нашій чотиридобовій сесії. Протягом ночі ми не отримали жодної залікової риби, як тільки на волос вішався пилік, відразу сідали місцеві лаваші, тому від пиліків прийшлося відмовитися. Так в постійному пошуку і невеличкими паузами, ми завершили другу добу вже на третьому місці в зоні, з найменшою рибою в таблиці 11.000.

Изображение

Изображение

День третій. Зміна тактики

Настав третій день, а за ним третя доба змагань – екватор, і в турнірній таблиці ми на третьому місці. Проте нас викликають сусіди з права на зважування де вага їхнього трофея показує 21.600. Що досить швидко підіймає їх по турнірній таблиці, а Ваня ще в першу добу сказав що вони нам не конкуренти, хоча я утримався від таких гучних заявок, як виявилося потім він був не правий. Ніколи не можна недооцінювати суперника не знаючи його взагалі.

Изображение

Изображение

Погода цього дня починає теж мінятися і вітер посилюється ще більше в напрямку дамби. Цієї доби ми приймаємо рішення трішки змінити точки лову. Перекліпсовуєм палки й відразу отримуємо клювання з нових точок і відразу риба 15+, перезакидаєм і не проходить тридцять хвилин і знову клювання і цього разу риба 16+. Зміна точок ловлі не невеликі зміни в презентації насадки починають приносити свої плоди. Кожну годину ми отримуємо клювання і вага риби перевищує десять кілограмів, де що відпускаємо, але деякі риби потрапляють в нашу таблицю, перекриваючи одну рибу іншою, до обіду маємо результат де найменша риба яка нам потрібна – це риба 14+; але працюємо далі та кобра не випускається з рук, то в воді з палкою чи підсаком, то з коброю в руках. Згодом отримуємо клювання двох риб за п’ятнадцять кілограмів, що дають нам змогу закрити нашу таблицю в зоні найменшими рибами вагою 15+. Вітер не міняється і його сила не стихає, і маючи стабільні клювання кожні 40 хв. Ми намагаємося скористуватися даною ситуацією і витиснути по максимуму. Нам вдається дістати рибу 17.500 яка хоч і не йшла в наш вечірній протокол, але нас підіймала нашу команду по турнірній таблиці на друге місце, з розривом від першого місця на 200 грамів.

Изображение

Изображение

Изображение

Традиційна вечеря з шашликом яку перериває клювання, і виважувати доводиться мені. Після підсічки риб стрімко починає зтравлювати ліску, а розвернути його не вдається, трохи приторможую шпулю укою, але це не приносить результату і риб всерівно змотує ліску. Приїхали судді важити ту сімнадцятку, а ми з Іваном у воді, пройшло хвилин 20, а я трішки підвівши риба до берега знову стою і дивлюся як він зтравлює жилку. Судді зважили рибу і вирішили не чекати й поїхали важити далі, сусіди зібралися в секторі від цікавості з ким я борюся вже майже годину, яке почалося ще засвітла, а вже сонце сіло за горизонт і стемніло. Я ввімкнув ліхтарика і мене почала жерти мошка і комарі, але двобій триває, за котрим разом підвожу риба, а той розвертається і стрімко валить в сторону дамби. На вудилищі стояла мітка в 145 метрів, і я бачу як та мітка стрімко зтравлюється в сторону дамби десь в ту темряву. В голові вже різноманітні думки, можливо то дід чи батько Мар’яна якого тут ніхто ще не ловив, можливо ні, але риб за двадцять кілограмів, який нас дуже суттєво може підняти вверх по таблиці, а саме головне я переживав щоб він не зійшов, оскільки розвертав я його разів з десять це точно і гачок міг вже вискочити після стількох спроб підвести його до підсака. Потім йому здумалося розвернутися в зовсім протилежну сторону і він пішов в сторону сектора команди Carptronik. Ми попередили хлопців що можемо зібрати їх ліски й попросили пройти в їх сектор щоб дістати рибу. Стояло завдання по при все як змога акуратно, але рибу дістати. Оскільки існує купа легенд і байок, як риби катають рибалок на човнах пів ночі, чи перетягують їх туди сюди, або ж крадуть вудки. Тому було цікаво що на тому кінці жилки. І от вже майже в секторі через оди лівіше майже в 11, а ми стояли в 13 секторі мені вдаєця підвести його і взяти в підсак. Дякую команді Carptronik яка дозволила скористатися їх сумкою для зважування. І занісши рибу в сектор і зваживши вага показала 13.000 кг. На мене нахлинули двоякі враження, з однієї сторони радість що все ж таки я дістав того риба який тріпав мені нерви 2 години, в мене затекла рука від виважування, зжерли комарі та мошка, але для себе я розвінчав той міф «про старожилів які сидять в танку» і реально побачив на свої очі як короп вагою 13 кілограмів може потріпати нерви та психіку риболову. А з іншої сторони розчарування, оскільки я надіявся на риба 20+, який буде приємним бонусом для нас. Проте не судилося. Дана риба забрала багато в нас дорогоцінного часу, оскільки однією палкою я виважував, а інша була на березі, і ми її не закидали щоб дістати цього скаженого «монстра», а так можливо нам вдалося б спіймати щось важче, адже якраз в той проміжок часу був прохід риби і я мав кобритися. Але ми б могли так і не взнати хто той міфічний риб який краде вудки та катає по озерах рибаків.

Изображение

Изображение

Изображение

Перезакидаєм вудилища вже в темноті та коброю підкидаємо ті бойли які мали висипати ще дві голини тому. І в очікуванні клювань. Як і минулі дві ночі, ця була дуже місячною, що можна було і не користуватися ліхтариками, все довкола було достатньо видно. В котре наш сектор відвідав їжачок, який напевно неподалік проживає, чи полює. По стандартній схемі обпиваємося кавою, щоб не спати в ночі, постійно працюємо, як і наші сусіди. Клювання не заставили цього разу в темну пору доби довго чекати. Ця ніч виявилася дуже продуктивною на покльовки в порівнянні з двома попередніми, стабільно кожну годину лунав звук сигналізатора, проте риба заважувала до 11.000 кілограмів, а на даному етапі нам потрібні були трофеї вище 15.500, щоб ми могли підійматися по турнірній таблиці. Так в постійному русі та пройшла третя ніч, а з нею і третя доба змагань.

Настав ранок, нам принесли протоколи зі звісткою що ми на другому місці, з відставанням від першого у 200 грамів. Сусіди з ліва команда «Carptronik» так і нічого більше ніж п'ятнадцять кілограм не зловила з чим вже бореться третю добу поспіль, а сусіди з права підловлювали рибок до 15 кілограм, що на даному етапі нас не сильно хвилювало і насторожувало.

Изображение

Изображение

Четвертий день. Зміна погоди. Психологічна атака.

Під час традиційного ранкового сніданку з кавою та обговоренням ранкового протоколу та планів на фінішну пряму, змінилася погода, а точніше напрямок вітру який почав дути від дамби у хвіст. Відразу з вітром почали дуже активно ловити два правих від нас сектора, які особливо нічого цікавого не здавали протягом минулий трьох днів, за винятком риби 19+ яку спіймала команда «БО16». Разом з тими двома секторами поступово підловлювати почали та наші крайні праві сусіди. Ми міняємо наші палки місцями таким чином щоб зустрічати рибу праворуч і активно працюємо коброю, як і попередні дні, в закормі тільки варені бойли. Проте в цій ранковій, робочій метушні бачимо як до сектора з права підїждає Андрій Корденко, а за ним судді, ми трохи насторожились. І нас викликають на зважування де вага показує 18+; Я відразу отримую психологічний удар, і в мене пропадає настрій. Дана риба виводить наших сусідів на перше місце, а за нашими підрахунками, щоб зайти на п'єдестал нам тра риба 20+ і не менша, або поступово перекривати свої шістнадцятки чи п’ятнадцятки, рибами за вісімнадцять кілограмів, що теж не так просто. Росказую Вані що там за риба, і нас притисло до стільців на хвилин 10-15 в жорсткому ступорі та психологічному шоці. Можливо через малу кількість змагань в сезон такі моменти сприймаються так важко, і потім не легко зібратися і не зважати та працювати далі. Сусіди з ліва також ловлять рибу 17+; першу за три доби, і ми помалу повжем з другого місця в низ. Да й зміною напрямку вітру в нас активність пропала, ми почали пробувати взяти крупну рибу з дальніх дистанцій, оскільки нам конче потрібна була крупна риба, але клювали не залікові. От тільки випадково під час виважування не залікового коропа вагою 8.000; на іншій палці пролунав один пік і тишина, ми дістали рибу і випустили її, перезакинули палку, і Ваня вирішив пере закинути іншу, бо по таймеру вже потрібно було це зробити, і коли підняв вудилище відчув на тому кінці супротив, і каже що там щось є. Не квапливе виважування і заводимо коропа в підсак який заважує 16.500 (потрібна риба в нашу "копілочку", хоча і не 20+), яка трохи підняла нам настрій.

Изображение

Протягом всього дня погода і напрямок вітру не мінялися, що дозволило сусідам з права укріпитися ще декількома рибами 15+, ми ж з меншою інтенсивністю підловлювали не залікових. І сподівалися на ніч та на вихід бонусного риба, хоча клюнути він міг в будь кого. І я ще на самому початку змагань розумів що команда якій вдасця спіймати хоча б дві риби 20+ зайде на п'єдестал.
Настала остання ніч змагань, ніч надій та сподівань. Ми закормили активно свої точки та сіли чекати на клювання, але згодом в мене почали змикатися очі, і я сказав що Ваня нехай почергує і через пів годинки мене розбудить. Мене рубало з ніг на стільки, що навіть докладаючи максимальних зусиль очі я не міг розплющити, всі сили забрали дві минувші безсонні ночі, протягом дня ми взагалі не спали, хоча перед ніччю варто було б по черзі подрімати по дві годинки. Але маємо що маємо. Так я проспав пів ночі, і вставши в темноті на виважування помітив як змінилася погода в холодну зі шквальним вітром, сусіди з обох боків попри вітер махали кобрами й працювали. Ми дістали не залікового, покобрилися теж і перезакинули дві палки та вляглися далі, так і про дрімали без клювань до самого світанку. Дана ніч як і три попередніх не принесла нам жодного залікового коропа. І вже потім вивчаючи динаміку клювання я помітив, що всю крупну рибу ми в основному ловили у світлу пору доби з обіду до вечора. О 6.15 ми ловимо одного коропа на 15.950 який покращує наш результат на 100 чи 200 грамів. І все фінальний сигнал, змагання завершені. Ми на третьому місці в зоні з загальною вагою п’яти риб 85,925 кг. Сусіди з права на першому з загальною вагою 90.500 кг.

Изображение

Як підсумок: Змагання виявилися дуже цікавими й дуже валідольними, хоча технічно ми підготувалися по максимуму і фізично були готові більше працювати, але нюанси з кормом на які впливати ми не могли та помилка не промаркуватися під самий берег можливо не дали можливість спіймати рибу чи декілька які підняли нас на п’єдестал. Ну і везіння якого нам теж трішки не вистачило. Ми з Ваньой отримали колосальне задоволення від даного турніру, за що дякую адміністрації водойми та організаторам: Андрію Корденку та Анастасії Афанасьєвій. Даний формат і на мою думку цього разу максимально рівний розподіл секторів на зони в яких команди були наближено в рівних умовах, що давало кожному боротися за призові місця, і боротися до останньої сирени, як приклад наші сусіди з права команда «Angry Carp — Smile Carp» яка на першому відрізку була не дуже примітною, а далі вистрелила декількома бонусними рибами які зробили їх чемпіонами змагань.

Изображение

Хоча в подібних форматах існує і частка негативу, він проявляється в тому, що на рибалку та змагання рибалки їдуть отримати кайф, адреналін, задоволення. А в даних форматах коли ти закриваєш свою табличку заліковою рибою 15+, і тобі потрібні риби більшої ваги, а в тебе клює риба від 8 кг до 14 кг, з'являються непотрібні відчуття які б не мали виникати взагалі. І тут настає рутинна робота, де ти просто ловиш і відпускаєш перебираючи той навал риби в очікуванні бонуса 15+, ось тут кому найбільше пощастить той і дістане ті бонуси які виведуть його на подіум, в даному випадку так трапилося з командою «Angry Carp — Smile Carp» за що їх і вітаємо.

Ми дуже задоволені що нам пощастило взяти участь в даному турнірі, та будемо старатися потрапити на нього ще. Дякую хто дочитав до кінця.

Р.S команда «Рівняни» м.Рівне

_________________
Рівненський Карповий Клуб


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пт сен 06, 2019 18:26 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс авг 12, 2012 21:06
Сообщения: 537
Откуда: Харьков
Возраст: 42
Благодарил (а): 539 раз.
Поблагодарили: 1939 раз.
В августе 2019 года на Марьевском водохранилище прошел турнир 2+2: только кобра, только бойлы, 5 крупных рыб, 2 удилища в секторе, 2 участника в команде. Водоем был разделен на 3 зоны. Призеры турнира - это команды, занявшие 1 места в каждой зоне.

За турнир было поймано несколько рыб 20+ и достаточно рыб в весе 17-19 кг. Атмосфера соревнований, интервью с участниками, тактика рыбалки на бойлы, огромные карпы...

1 место - Angry Carp - Smile Carp (г. Одесса)
2 место - Полтавчане (г. Полтава)
3 место - Фишмен (г. Вознесенск)



Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пт сен 20, 2019 10:36 
Не в сети
Ихтиандр

Зарегистрирован: Ср авг 17, 2011 21:04
Сообщения: 217
Возраст: 38
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 149 раз.
Изображение

Турнір «Orient Monsters Cup — кобра 2019». Або третя спроба підкорити Мар’ївське Водосховище.

Як і більшість попередніх виїздів, дана поїздка була запланована ще січні місяці. І як минулого року взяти участь ми планували в тому ж складі яким були на «Orient Monsters Cup — кобра 2018», а саме: Я, і мої товариші Іван та Олег, проте цього року наша команда називається «Рівняни», ми вирішили що най кращим варіантом назвати команду буде саме назва міста в якому ми мешкаємо, і так буде всім ясніше з відки ми приїхали і яке місто чи країну ми представляємо. В зимове міжсезоння вирішили пошити форму та віндера, щоб виглядати дійсно як команда, а не купка ахламонів. Після не дуже вдалого минуло річного виїзду на турнір «Orient Monsters Cup — кобра 2018», хоча там і з сектором м’яко кажучи не пощастило, да і даний виїзд був скоріше бойовою розвідкою, а для моїх товаришів випробування на далеку відстань, оскільки так далеко їздити до того в них бажання особливо не виникало, тобто не було таких водойм за ради яких можна було сісти в авто і не дивлячись на кілометраж їхати на зустріч новим водоймам і новим пригодам.

Изображение

Изображение

Отже, ми вирішили у 2019 році зареєструватися на два турніра «2+2 Марьевка — CarpFishing Media Cup» та «Orient Monsters Cup — кобра 2019». І вже в підсумку по завершенню обох, обрати для себе найбільш цікавий, хоча для мене то як обирати між двома кольорами (чорним і чорним), обидва турніри цікаві, організовані на найвищому рівні та напружені до останньої хвилини змагань.
В серпні з 13– 17.08.2019 проходив турнір «2+2 Марьевка — CarpFishing Media Cup» в якому ми приймали участь у двох з Іваном (про перепитії даного турніру є окрема стаття). На даному турнірі в силу певних обставин (трохи підвели з кормом, ДА й удача була на стороні інших команд, а як сказав представник команди МV Сarp – «Без удачі змагання виграти важко, хоча і майстерність стоїть на першому місці») нам не вдалося піднятися на п’єдестал. Нам не вистачило однієї важкої рибки 20 кг., щоб піднятися на перше місце в зоні й в загальному заліку. Проте це безцінний досвід, який не купиш і ніхто тобі не розповість всіх секретів чи нюансів, поки не дійдеш до цього сам.

Зробивши для себе певні висновки та роботу над помилками ми почали готуватися до турніру «Orient Monsters Cup — кобра 2019», до якого лишалося три тижні. Основним завданням було вирішити питання стосовно кормів і чітко проконтролювати щоб все було на високому рівні, щоб бути 100% в них.

Изображение

День виїзду. Жеребкування та віра в забобони й талісмани.

Наближався день виїзду, всі снасті були налаштовані, ліски перемотані, корма перевірені, складене гастрономічне меню на п’ять днів, продукти закуплені. В силу певних сімейних обставин наш товариш Олег не міг виїхати разом з нами, і планував приїхати на перший день змагань, тому виїхали ми з Іваном у двох. Цього разу виїхали близько 19.00-19.30, переглянувши перший тайм Литва-Україна, де наші козаки перемагали 0:1; а надалі порвали Литовців 0:3. Далі заїхав Іван, ми вбили в навігатор свій маршрут і вирушили в сторону Мар’ївського водосховища. По дорозі під Києвом заїжджаємо вже по традиції на чебуреки й далі в дорогу. Цього разу нам не вдалося дотягнути й проїхати весь відрізок відстанню 1100 км. за один раз, тому змушені були ставати щоб в здрімнути на півтори години, і далі вже нормально почуваючи добити решту дороги. По приїзду особливо ще нікого не було на водоймі, хоча на годиннику вже було 13.00, а реєстрація до 15.00 і відразу жеребкування. Привіталися з присутніми учасниками, та з Андрієм Корденко і Віталієм Шевяковим.

Згодом приїхали наші друзі з команди «ACE Carp» м.Полонне-Харків, та Іван з яким ми познайомилися в минулому році на Мар’ївці, з яким я протягом року спілкувався стосовно ловлі на даному водосховищі, і він нас підтримував та ділився порадами протягом всього турніру «2+2 Марьевка — CarpFishing Media Cup», а цього року прийняв участь в складі команди «Carp Catchers» - м.Харків. І далі в очікуванні початку жеребкування, яке трохи затрималося через відсутність двох одеських команд. І ось мить, яка вирішить долю розміщення команд в секторах. Ми ще перед виїздом прийняли рішення не вдягати свою командну форму, а їхати в тих самих шмотках що і минулого разу, оскільки тоді пощастило з сектором і в надії що пощастить цього разу. Хто тягнути буде сектор було вирішено вже заздалегідь, Олега не було і 27 сектора теж, тому ми були спокійні.

Изображение

Изображение

Вступне слово організаторів та представника генерального спонсора компанії Orient Rods – Юрія Бровко, і закрутилася «рулетка» з кульками в відрах, на початку досить швидко розібрали майже всі крайні сектори, наша черга тягнути була ближче до кінця жеребкування, і ось називають нашу команду і я йду з легким мандражем в середині тягнути доленосну кульку. Встромляю руку і відразу беру кульку яка лягла в рук, не перемішуючи їх у відрі, і дістаю сектор №30. Саме цей сектор я хотів і перед жеребкуванням задивлявся на нього, жеребкуванням я був задоволений. Подарунок кожній команді від спонсора турніру – новинка цього сезону ліска Orient. Даний сектор називають – лакшері, через наявність розеток, і холодильника який тримав всі наші напої в завжди холодному стані. Іван теж зрадів жеребу. І по закінченню жеребкування ми рушили в сектор, при приїзді відразу було помітно що він знаходиться на невеличкому підвищенні рельєфу, що додає метри при потрібному дальньому закиді оснастки, також він був не суттєво, але висунутий в перед стосовно секторів цієї ж берегової лінії, і великим плюсом було те, що не було поруч сусідніх секторів і було багато вільного простору що з права, що з лівої, але сектор прохідний тому стоятиме завдання затримувати рибу і вихватувати по максимуму.

Изображение

Изображение

Изображение

Швиденько розставляємо табір та готуємо маркерне вудилище для того щоб зробити карту сектора. В процесі розставлювання табору підійшов учасник команди «Shustry Carp-БП» - м.Святогорск-Кропивницкий якому ми пообіцяли дати стійки, оскільки вони забули род под в дома. Є такі команди які нічого не дають під час змагань, свідомо – оскільки погана прикмета. Ми вирішили виручити, як подяка чи щоб не було за просто так Сергій дав одногривневу копійку, яка лежала протягом всього турніру в нас на монтажному столику, а по закінченню змагань ми її лишили в теклбоксі як талісман.
Ще до початку славнозвісного фуршету нам вдалося промаркерити два промені, проте цього було мало і сонце сідало, тому решту маркування ми перенесли на наступний день. Більшість команд не маркуються на Мар’ївці, нам же це завжди в кайф, і дає можливість бачити що в воді й розуміти закономірність клювань, специфіку та відстані проходів, структуру дна навіть якщо там «блюдце». Тому ми складаємо карту маркування завжди, і приділяємо їй стільки часу, скільки для цього потрібно.
Наближалася 18.00 і час фуршету, про який ходять легенди, а смак чебуреків і логману полонить навіть самого заядлого гурмана, хоча цього разу був замість логмана – плов, який був не менш смачним. За що дякую кухарям, ви як завжди на висоті. Довго не засиджувалися, і перекусивши пішли у свій лакшері сектор готуватися далі до старту. Навівши фен шуй в секторі, наготувавши основні та запасні вудилища, а користується наша команда вудилищами Orient Bestia 3-5 oz., в нашому арсеналі вісім таких палок, дві з яких ми розмістили на одному род поді дві на іншому, для зручності в виважуванні риби, де при клюванні поряд лишається одна жилка яку досить легко перекинути при ситуації коли риба заплутує сусідню ліску, а не коли три поряд, для нас це зручно і набагато простіше, і нема випадків що ліска обривається з рибою через тертя об іншу сусідню. Також було наготовано для постійної роботи три кобри: дві Orient Bombus 130 27-мм. та одна Orient Bombus 120 32-мм., які давали нам можливість досить легко працювати на потрібних нам дистанціям. В одному відео побачили як команда Сarptronik яка стояла поряд з нами на турнірі «2+2 Марьевка — CarpFishing Media Cup» користувалася тестовим зразком коброю Orient Anakonda довжиною 150. Ми спочатку не розуміли чому в них такий характерний не схожий на інші кобри звук при вильоті бойла з кобри, і чим вони кидають що бойл летить так далеко, і це було дуже добре видно в ранковий штиль. Реально кобра кидає дуже далеко, проте буде видно після їх тестів чи буде вона в продажу, особисто нам було б цікаво попробувати її в користуванні.

Изображение

Изображение

І так табір стоїть, монтажна палатка готова, і ми вирішили добре виспатися після важкої дороги, набравшись сил, попередньо зателефонував Олег що він виїжджає в 00.00 з Рівного і при хорошому самопочутті й хорошій дорозі буде на водоймі взавтра після обіду.

День перший. Старт. Закриття перших десяти великий риб. В очікуванні Олега.

Ранок початку першої доби зустрів нас сходом сонця, як планувало смажити протягом всього дня. На водній гладі поки штиль через відсутність вітру, ми відразу беремо маркер в руки та домальовуємо карту до кінця, після чого визначаємося з точками лову. Першу — дальню точку ми знайшли відразу де і лишили друге вудилище, і надалі вона принесла нам основну кількість риби яка ввійшла в таблицю по десяти крупним. Перше ж вудилище було більш пошуковим на над дальніх відстанях, по нашому – Чингісхан. Також вирішили не нехтувати ближняком, оскільки ніхто не заважав ловити з близька, проте тут ми трохи попошукали най оптимальнішу відстань де можна було стабільно ловити крупну рибу, і в ході змагань не міняючи кормового п'ятна на ближняку палки переміщалися як в перед так і назад відносно точки в пошуках найперспективнішого місця.

Изображение

Изображение

З точками визначилися і після стартової сирени полетіли оснастки з насадками в воду. Стосовно оснасток, ловили на два вида монтажів (бігуча оснастка та вертоліт), що ті що ті себе показали добре. В якості поводка звичайний в оплітці поводок 25 lb. Гачки переважно 4 номера (Hayabusa k1 #4 та Nash Сlaw #4). На перші нарікань ніяких, а от на другі по при їх високу гострість та тонку проволку, після першої чи другої риби ломалося жало і гачок ставав тупим, тому від них відразу відмовилися і ловили на Hayabusa k1, які довго тримали гостроту і сходів практично не було. В якості оснасток використовували бойли ті які кидали коброю, як в одиноному варіанті так і по два в купі.
Стосовно прикормочної програми, використано було 10% пилящих бойлів та 90% варених бойлів. Вся пиляща фракція була розподілена на дві рівні частини та розбита на два дні. В кожному з яких вона складала 25% від загальної кількості корму який планувалося висипати за один день. Таким чином ми планували сипати пилік протягом двох днів, даючи риби максимальний сигнал зібравши (чи зупинивши) її у своєму секторі, і вареним бойлом затримувати на довший час. Далі вже на кінець другого дня відмовитися від пиліка взагалі та годувати тільки вареним бойлом в тому ж об’ємі. Задача не стояла ловити тільки крупну рибу, ми намагалися поставити її на корм і виловлювати максимальну кількість з основного стада і старатися дістати все з мінімальною кількістю сходів, оскільки розуміли що призові місця можуть вирішити грами, і тоді вже перебираючи все записувати у свою скарбничку потрібні нам риби.
Робота почала кипіти, я відразу взяв кобру в руки й почав загодовувати вибрані нами точки по максимуму, оскільки вивчивши прогноз погоди, помітили після 12.00 сильні пориви вітру в сторону дамби, які будуть протягом всього дня, і які надалі не дадуть можливості точно закинути бойл в потрібне місце, тому стою і засипаюсь.

Изображение

Изображение

Перше клювання ми отримали на друге вудилище тільки о 10.30 коропа вагою 4.000; на старті спіймати рибу нам так і не вдалося. Далі через годину вже на третю палку клюнув теж не залік вагою 4.000; Ми не переживали через клювання тих мальків і працювали далі. Десь о 12.00 запрацьовує перша палка з дальняка і ми беремо коропа вагою 12.000; перша суттєва риба в нашу копілочку, хоча розуміємо щоб виграти чи посісти призове місце, найменша риба в таблиці десяти крупних повинна бути мін 15 кг, а ці дванадцятки погоди не зроблять, проте на початку це теж не поганий поштовх для подальшої праці.
В районі обіду приїхав Олег якого ми з нетерпінням чекали та привіз віскарь для водяного – «так, так – віскарь!» В нашій команді є талісман відеречко – стопка, стакан, для водяного, яке вісить на моєму род поді, і ми в нього заливаємо віскарь, таким чином задобрюючи водяного. Як тільки ми линули того віскаря, справи пішли на покращення, протягом десяти хвилин отримуємо два клювання, які підсікав Олег, так би мовити щоб відразу з авто поринути в бойові умови, проте чи втома чи не готовність дала тим двом рибам зійти при підсічці. Поки Олег розвантажував авто частиною речей та кормів які мав довезти, ми помалу підловлювали рибу. Працювали всі чотири палки й динаміка в них була приблизно однаковою, тобто по кількості клювань приблизно рівна.

Изображение

Поряд з нами у 28 секторі розмістився «шоу рум Orient Rods на чолі з – Юрієм Бровко» який люб'язно надавав потестувати новинки вудилищ даної компанії, а також всім хто відвідав даний сектор тестувань дарував невеличкі презенти від компанії Orient Rods.Івану дістався органайзер на стільчик на напальчник для закидання вудилищ, я ж для себе дізнався багато про новинки, вроді як домовились про отримання на тест новинки вудилища Chameleon Ultimate 13' 3-6OZ без першого кільця, а також хотів попробувати покидати коброю Anakonda 150 (але на жаль її не було на тесті, думаю ще мені це вдясця зробити до початку наступного сезону). Також вдалося протестити в бойових умовах (вирішили намотати на одну шпулю) ліску Orient Rods Link Line 0.23 – враження поки що позитивні, але ще треба час більш краще протестувати. А в цілому в нашому арсеналі досить багато снастей від даного виробника, якими ми цілком задоволені. Дякую власникам бренду, і Юрію Бровко.

Изображение

Изображение

До настання темноти ми беремо дві риби 10+ та одну 12+. Зі сходом сонця припинився вітер і час було загодувати активно точки на ніч. Поки Іван займався приготуванням шашлика, який в нас був по меню на перший день, ми з Олегом взявши кобри в руки загодовували точки. Далі вечеря з жартами та обговоренням першого дня що пройшов та результатів протокола станом на 20.00 де ми з чотирнадцятьма балами на 6 місці, з не закритими п’ятьма рибами. Після вечері ще посиділи трохи та Олега вирубило від майже півтора діб без сну і 1100 км в дорозі. Ми лишилися у двох, вирішили що спати не будем обоє. Близько опівночі догодовую знову точки й тут понеслося, дуплет який ми реалізували у двох і одна з риб заважує 16+ - ось така нам риба і потрібна, і буде точно в фінальній таблиці по десяти крупним. Через деякий час триплет і ми кличем на поміч Олега, який на прохання Вані щоб той встав і допоміг взяти рибу в підсак, або ж допомогти з третьою палкою, сказав коротко і досить зрозуміло: - «ВідЇбіця!», після чого ми його аж до ранку не турбували. Але ті три клювання вдалося реалізувати. Під час одного з виважувань де ми в ночі відразу після клювання йшли з палкою в воду, під берегом була вимита в воді різка яма через те що там рибалки лишають стійку з рибою, і ще не знавши про неї Іван у вейдерсах зайшовши послизнувся і впав у воду у всьому теплому одязі, при цьому намочивши його повністю, але палку з рук не випустив. Настала просто шалено ідіотська ржачка від даного падіння, і стоячи вже мокрим поки не завів він риба в підсак не ступив ні кроку назад щоб зняти мокрий одяг. Протягом всієї ночі ми не спали взагалі, покльовки були регулярними та адреналін який не спадав в організмі тільки заставляв працювати далі. Лише близько 5 ранку коли нам вдалося перезакинути по годинику всі чотири прута нам вдалося прилягти на годинку. Так пройшла перша ніч і перша доба на турнірі «Orient Monsters Cup — кобра 2019».

Изображение

День другий. Оси атакують. День крупної риби

Настав ранок другого дня, скинули в групу протоколи першої доби за результатами яких ми добре попрацювавши в ночі вискочили на друге загальне місце з чотирма балами й закритою таблицею по десяти крупним рибам. Тепер стояло завдання укрупняться і міняти вже існуючі риби на більші, відповідно до таблиці де найменша наша риба становила 8.225;
З настанням ранку, а це близько 6.00; проснувся й Олег, як ніби нічого не було, Ми йому розповіли як він люб'язно нас послав коли поїхало три палки, на що він просто почав сміятися і не міг повірити, що ним керувало знаючи його характер, щоб послати нас так далеко. Ранкова кава з бутербродами приготованими Олеговою дружиною і далі знову в бій. І вже по традиції з настанням нового дня поновлювалася стопочка водяному.

Изображение

Цього дня погода планувалася без змін. Палюче сонце зі шквальним вітром в дамбу після 11-12.00. Тому ми беремо кобри в руки й знову засипаємо точки ловлі та поки в нашому кормі ще присутня пиляща фракція яку ми планували викидати до обіду і тоді вже перейти тільки на варений бойл. Точки лову лишаєм без змін.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Чим вище підіймалося сонце, тим більше ос з’являлося в нашому секторі. Ще по заїзду в сектор ми помітили дві ловушки для ос, які складалися з пластикової пляшки в якій дуло зрізано горлишко і запхане в пляшку навпаки, кришка відкручувалася і в середину наливалося щось солодке, в нашому випадку Pepsi, якого цього разу ми взяли з запасом. Таких ловушок які були розставлені навколо нашого сектора, особисто я зробив тільки шість штук, і ще стояли дві чи три чужі. Проте це не завадило їм вкусити Олега спочатку за спину, а потім за язика коли він хотів ковтнути пивка, язик онімів і Олег був не багатослівним протягом всього дня. Мене за всі змагання вони теж два рази вкусили за обидві руки і один раз Івана – короче покусані були всі. До самого обіду клювала не залікова для нас риба, тільки з обіду ми беремо дві риби 13+. Інші команди не стоять на місці теж і час від часу в групу скидають фото з їхніми трофеями. Які в проміжному протоколі станом на обід нас опускають на третє місце. Але ми працюємо далі в тому ж темпі. Ваня закидає всі вудилища, Олег і Я на кобрі, і більшість риби я на виважуванні, після двох сходів підряд Олег чомусь не проявляв бажання виважувати і боявся не зпустити крупну рибу. Протягом дня біги так і не припливли в наш сектор.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Наступав вечір другої доби, загодувавши точки Олег взявся готувати Осетинський борщ, який зварився тільки тоді коли вже стемніло. Вирішили запросити Андрія Корденка та Віталія, але через Маряна – місцевого Great Daddy, який клюнув в секторі №20 в команди «PIRANHAS BAITS» - м.Одеса, їм було не до борщу і ми сіли вечеряти самі. Страва вдалася на славу, а пів казана телячих реберець з м'ясом і гора кінзи придавала їй особливого смаку. Короче вальнули ми по дві тарілки, і ще половина лишилася на наступний день настоюватися. Згодом кава з печенюшками, а для бажаючих пивко під хамончик і в очікуванні клювань. Особливо звістка про Мар’яна нас не засмутила, але це суттєво надавало перевагу команді з Одеси в розташуванні в таблиці біг фішів, де вони займали перше місце, і для того щоб їх посунути потрібно було ловити того ж — Мар’яна, і щоб він заважив більше їхнього, а таке траплялося тільки два рази за всю історію існування водойми. Дана риба підняла команду «PIRANHAS BAITS» на перше місце, проте в таблиці десяти крупних риб, справи в них йшли поки не дуже, було багато дрібної риби 10-11 кг.

Изображение

Изображение

Цієї ночі Олег вже виспаний був готовий до бою. Вже по ходу других суток в динаміці клювання можна було чітко спостерігати проходи риби по годинах, під які ми надалі підлаштовувалися загодовуючи точки заздалегідь, в надії призупинивши стадо вихватити по максимуму певну кількість риб і звісно залікових. До настання півночі загодовуємо ще точки і як по графіку клювання, відчуваю щось важке і намагаюся не форсувати, риб іде повільно до берега як мішочок, намагаюся відвести його ліворуч трохи далі від лісок, щоб під час фінішних метрів він не почав збирати мені інші ліски, на підсаці виспаний Олег. Десь за метрів 10-15 вдає ця підняти його до поверхні та побачити того чорного величезного хребта, і я розумію що то реальний «шаран», але він іде поволі до берега в притул до Олега і починає крутитися навколо нього, а Олег крутитися з підсаком в надії підчерпнути його з під низу, хоча лєдкор був у воді й риб прижимався до дна і було важко зрозуміти де він точно. Я трохи в грубому тоні вгамував Олега, щоб той часом не вибив йому підсаком гачка з рота, мовляв: - « Нехай трохи відійде і нормально піднявши його при заході, заведемо в підсак.» Олег послухав і так під моїм чітким контролем зробив. Я дуже переживав щоб не спустити цю рибу і розумів на скільки вона нам важлива, і нехай вибачить мені Олег, але то були емоції та переживання. Вже під час діставання підсака з рибом з води ми побачили того кракена в повну величину. Радості не було меж, вага показала 20+. Викликаємо суддів на зважування та фото з трофеєм. Протягом ночі ми турбували їх ще разів з три, чи чотири. В нас стабільно клювала важка риба і серед них нам вдається підняти одну 17.925 та дві риби 15.125 та 14.600. Ніч видалася дуже продуктивною, і в трьох було на багато легше працювати да і спати особливо не хотілося під впливом безмежної кількості кави та адреналіну.

Изображение

Десь в ранці підійшов Андрій Корденко і сказав що декілька разів вставав серед ночі на зважування, і бачив що ми як ті зомбі з ліхтариками та вудилищами в руках, ходимо то в воду то з води, то кобрами матлошим, то дійсно було так.

Изображение

День третій. Трьошки атакують. Нічне затишшя.

Настав ранок третьої доби, а з ним принесли та ранкові протоколи станом на кінець другої доби. По при виловленого Мар’яна командою з Одеси, наша продуктивна праця дозволила нам піднятися на загальне перше місце з трьома заліковими балами й загальною вагою десяти крупних риб 142.900 та нашим біг фішем 20.450; Ранок почався для нас дуже вдало, що тільки надавало сил та наснаги не збавляти обороти й працювати ще більше.

Изображение

Ранок почався з того що я пішов в «зелену будку» і після того як пройшло зо 5 хв. поїхала палка і ми беремо рибу 17.925. Через годину знову клює дана палка і ми дістаємо цього разу вже рибу 13+. Для нас це реальна прикмета і ми в неї віримо, і після кожного походу до тієї будки чекаємо на диво.
Погода знову була без змін, той самий напрямок вітру, те ж саме палюче сонце.
На сніданок ми вирішили доїсти той Осетинський борщ, щоб він не зіпсувався, але попередньо знову підійшли та запросили хлопців, але ті щось тягнули резину.

Изображение

Изображение

Проаналізувавши динаміку кльову, приймаємо рішення змістити третє вудилище на іншу дистанцію, оскільки протягом минулого дня дана палка особливо не приносила нам риби, і поки кліпсував палку мене вкусила оса, і надалі на руці те місце досить розпухло, але якось за рибою я не зважав на той укус і ні чим не обробляв. Протягом дня кльов хоч і був стабільний, але клювала риба до десяти кілограмів, яка нам не потрібна була, цього дня більшість риби виважував Олег, за винятком дуплетів, коли вони були обидва з Іваном у воді. Так пройшов і третій день в постійному русі який особливо навіть не відзначився трофеями.

Изображение

Изображение

Наставав вечір і з ним ніч, на які в нас були досить великі сподівання. Ми ж в день намагалися в проміжках між перезакиданнями та клювваннями виспатися, тим самим відновивши свої сили на ніч.
Поки Іван займався приготуванням вечірнього шашлику, ми займалися годуванням закормочних точок в надії на безсонну ніч. Також перемістили в інше місце третю палку яка не принесла нам жодного клювання протягом дня, і відразу отримали з відти клювання. Далі отримуємо клювання після вечірнього планового зважування, і риба показує 14+; і не важиться екстрено, в ніч зважують амурів і всю рибу 15+. Тому лишаєм в мішку чекати ранкового зважування.

Изображение

Изображение

Настала ніч, приготувався шашлик, і тут хлопці надумали зайти на Осетинський борщ, який ми з'їли ще в ранці, але ми вирішили пригостити шашликом який щойно приготувався. Після вечері кава з нештяками та в очікуванні клювання, але клювали лише час від часу не залікові риби. В такому темпі ми вирішили по черзі трохи здрімнути змінюючи один одного і встаючи на клювання щоб допомогти з підсаком. Протягом всієї ночі ми не отримали жодного клювання важких риб, це біла найгірша ніч по «бігам» в порівнянні з минулими. Навіть той прохід на який ми очікували не приніс результату лише декілька лавашів. Так минула ніч, як виявилося потім, що по нашому березі особливо ніхто нічого і не спіймав лише на протилежному декілька не суттєвих «кракенів», і дана тенденція була такою не лише в нас.

День четвертий. «Вперед і тільки вперед!»

Настав ранок і початок четвертої доби, ми поки на першому місці з сумою балів чотири.
Даний день в нас пройшов за девізом відомого в колах коропятника з команди
«Smaile Fish» - м. Дніпро; - Голобородько Сергій Миколайович

Ранкова кава з гарячими бутербродами, і далі до праці, загодовуємо точки по стандартній схемі, щоб встигнути до поривів вітру, але і на протязі дня підкидали роблячи поправку.
Цього дня знову робимо корективи на одному пруті, який особливо не приносив нам риби, і після перекліпсування та закиду на нову дистанцію отримуємо на протязі пів години клювання риби 9.100; Знову кладемо в дану точку і не проходить десяти хвилин, як вона знову спрацьовує, я підсікаю, бо хлопці стояли в воді та виважували іншу рибу. Я помалу підтягую з берега, поки хлопці паркують першого, і коли виходять на берег, я відразу прямую в воду на зустріч рибу, і відчуваю знайому поведінку «затонулого мішечка», з підсаком Олег який вже наловчився холоднокровно паркувати «шаранів» в підсак. Короп різко починає зтравлювати ліску в праву частину ближче до 31 сектора, я ж іду за ним підмотуючи ліску на шпулі, він декілька разів розвертався і втікав на мілководдя. І за якимось разом винирнув і було помітно що то не малий короп, ми вже з Олегом знали як діяти та не форсуючи помалу підводили його до підсака та паркуємо, і вже в сітці бачимо що то той довгоочікуваний «кракен» на якого ми чекали всю ніч, але він приплив в ранці. Якраз в секторі вже знаходилися судді які прийшли на планове зважування, і ми відразу його зважили, вага показала 20.150; радості не було меж, це друга риба 20+; яка суттєво укріплює наші позиції в таблиці десяти риб. Протягом півторьох годин ми беремо з цієї точки ще три риби 10.000; 15.225 і третя риба яку виважував Олег заважує на 19.150; Ми щасливі, Олег ще більше щасливий — це його новий особистий рекорд. І він вже сказав що може їхати до дому, оскільки за чим приїхав те він вже отримав з повна. Але в нас трохи інші плани та цілі, і тут нам Олег потрібен. Протягом всього дня риба в нас клювала риба набагато результативніше ніж в попередні й середня вага її була від 9 до 13 кг. Корм в якому вже був присутній тільки варений бойл почав працювати як нам було то потрібно, мілка риба практично нас не турбувала. Сьогодні основну масу риби виважував Олег я ж стояв на підсаці.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Не встигли ми оглянутися як почало сідати сонце, в такому темпі клювань де з води майже не виходиш, день летить дуже швидко. Я як і попередні дні займався годуванням на ніч точок, і близько 19.40 після якого спійманий риб вагою 16+ укріплює наші позиції. Цього вечора в нашому меню був плов, у виконанні «Осетинця» - таке прізвисько отримав Олег в ході нашої сумісної вечері на яку все ж таки наважилися і прийшли хлопці – Андрій Корденко і Віталій. Приємна бесіда з друзями та смачним пловом на рибалці, який ще відпочинок для чоловіка може бути кращим. І як на диво, що риба на даній водоймі дає поснідати та повечеряти, що досить рідко буває на інших водоймах. Тільки ложку в руки так і відразу їде палка. Повечеряли, і хлопці пішли у свій будиночок дрімати, а ми лишилися у своєму лакшері секторі, в очікуванні клювань. Постійно перезакидаєм вудилища та потроху догодовуємо точки, в надії ще сильніше закріпитися в таблиці десяти крупних риб, де поки ми на першому місці. Проте 10-13 кг. і більшого нічого, потрібних риб не було, ситуація була напруженою, нам потрібна була риба 21+ щоб трохи піднятися в таблиці біг фішів, в якій декілька команд нас посунули в низ, але двадцятка цієї ночі не припливла. Ніч пройшла без залікових риб і ми не здали на ранок жодної риби. Проте ми лишалися на загальному першому місці з загальною вагою десяти риб 168.800 та біг фішем 20.450. Помаленьку до нас підбиралася команда «Горизонт» Харків, яка стояла в дуже хорошому секторі №40. Через який проходив основний транзит риби з хвоста до дамби, далі риба поверталася назад у хвіст і на ранок знову йшла на дамбу, і так кожного дня.

День п'ятий. П'ятниця 13. Зміна погоди, або валідольні 24 години

Изображение

Изображение

Розпочався ранок останньої, п'ятої доби змагань, станом на даний ранок ми поки перші, але все в притирку і будь-яка риба 21+ в іншої команди окрім Горизонта та «Shustry Carp-БП»; зміщає нас нижче, тому потрібно щоб ніхто такої риби не ловив окрім нас. Далі проводимо аналіз над динамікою клювання і знову соваємо третю палку. Закорм своїх кормових п'ятен, але цього дня вирішуємо не сипати сильно протягом дня, а основну масу висипати на ніч та під ранок закормитися на фінішний відрізок, коли теж спостерігався прохід риби.

Погода незмінно жарить нас в секторах, але вітер зникає і над озером вкривається штиль. Розуміючи що багато клювань ми не отримаємо, приймаємо рішення висипатися економлячи сили на ніч і фінішну пряму, проте періодично по годиннику перезакидаєм вудилища, в надії щось підловити.
Я на протязі п’яти днів вже заріз як бродячий пес, але хлопці забороняли мені бритися, щоб не зглазити, і сказали що якщо я побриюсь, вони мене втоплять в цьому водосховищі, прийшлося миритися і чекати фінішу. А риба так і не клювала, як виявилося потім, то дана тенденція з відсутністю кльову цього дня спостерігалася у всіх секторах.

Изображение

Изображение

О 16.00 перше клювання цього дня, виважуємо і в підсаці опиняється карпік кої – «Золота рибка», яку Олег до цього часу не ловив ще, а нам вдалося схожу спіймати на «2+2 Марьевка — CarpFishing Media Cup». Командна фотосесія і звісно загадування бажання, яке напевно в нас трьох було спільним.
Також цікава особливість була в тому що дана ніч в п’ятницю була 13 числа, можливо тому і не клювало, бо як тільки годинник показав за дванадцяту ночі, відразу все зашевелилося. Спочатку почали клювати 3-4 кг. карпіки з періодичністю 30 хвилин, ми не спали взагалі та постійно пере закидалися і працювали кобрами. І під ранок о 5.15 з нової дистанції (яку ми закліпсували ще перед настанням ночі) ми беремо коропа вагою 17.900, не біг фіш, проте дана риба перекриває нашу чотирнадцятку.

Изображение

День шостий. Фінішна пряма.

Настав ранок. Змагання закінчуються о 10.00 і приблизно через чотири години буде відомо імена команд переможців. В нашому секторі панувала напружена валідольна атмосфера, нам потрібна була риба 21+. На даний час ставлю хлопцям завдання дістати всю рибу яка клюне, тобто зробити все щоб сходів не було, щоб надалі себе не винити що допустив помилку чи ще щось, максимально старанне виважування кожної риби незалежно від ваги. Постійно перезакидаєм і годуємо далі точки. Десь о 6.15 в нас відбувається триплет який успішно реалізовуємо на 100% (риби 6.000; 11.000 та 15.000). Команда горизонт бере в ранці рибу 21+ та рибу 17+, і ми розуміємо що основна боротьба відбувається разом з ними. В 7.25 клювання і ми паркуємо рибу 16.100. Клювання відбуваються кожні 10-20 хвилин і вага риби перевищує 10-12 кілограмів. Ми бережно виважуємо кожну рибу і як змога швидко закидаємо оснастки знову, і далі знову клювання. Такої динаміки покльовок в нас не було на протязі всього турніру.

І ось фінальна сирена, яка сповіщає про завершення змагань. Ми виснажені, але повні емоцій, і до останнього не розуміємо як розподілилися призові місця.
Почали помалу збирати та пакувати речі, відразу виматали вудилища, щоб часом ніякий «кракен» не клюнув. Я ж пішов побрився вперше за сім днів. Підходили хлопці з інших команд і казали що ми другі, але напевно ніхто не знав про ті дві риби 17.900 та 16.100 які ми спіймали на фінішній прямій саме з тієї перекліпсованої нової точки та надалі з неї спіймали ще декілька риб за 12 кг.
Час нагородження та слів подяки організаторам та спонсорам турніру. І час оголошення результатів, та вручення пам'ятних призів та протоколів. Вані вдалося заглянути в один з них, і він помітив що ми все ж таки утримали своє перше місце і таким чином стаємо переможцями. А згодом нас викликають на п’єдестал. Які це непередавані відчуття коли тобі хлопають інші учасники, коли тебе вітають і кажуть теплі слова привітання, які це не забутні відчуття коли на тебе вішають медаль і дають кубок в руки. Для мене це перший такий кубок, який я хотів виграти дуже сильно, і він ще особливий тим що зроблений не на станку як штамповані бляшані кубки, а вирізьблений талановитою людиною зі шматка дерева, це реально витвір мистецтва, і я мега щасливий що тепер цілком заслужено його маю. Ми з Олегом і Іваном раділи як діти й не могли повірити що нам це вдалося. Забобони на рахунок одягу в якому я їхав і тягнув сектор, віра в «зелену будку», загадування бажання «золотій рибці», копієчка гривнева якою нам віддячили за стійки які ми дали в користування і надалі ця копієчка має більшу цінність ніж її номінал в одну гривню, і ні наша наполеглива праця дала нам можливість піднятися на перше місце. З біг-фішем 20.450 та загальною вагою десяти крупних риб 173.075 кг.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Я безмежно дякую в першу чергу своїй команді: Івану Козловцю та Олегу Бороденку в яких я вірив і вірю, я радий що в мене є такі напарники які підтримають не тільки на рибалці, а і так в житті. З вами завжди легко та цікаво. Було видно як ви теж працювали і як хотіли цієї перемоги. В нас з вами було багато цікавих виїздів, і думаю цей не останній, адже такі миті ще більше зближують і зміцнюють дружбу. Дякую своїм сім’ям які не менше переживали та друзям які за нас вболівали, це приємно.

Дякую організаторам Андрію Корденко та суддям, Віталію Шевякову, а також його помічнику, що реагували на кожен наш нічний виклик та власникам водойми, що навіть по при таку відстань від нашого міста, манить як наркотик, і до вас хочеться їздити і їздити, але є сім’я і в кожного різні фінансові можливості, і від цього нікуди не дінешся. Дякую спонсорам та окремо компанії Orient Rods, яка в котре організовує для нас таке свято адреналіну, валідолу, та шаленої кількості великої риби. Дякую всім!

Изображение

Изображение

P/S команда «Рівняни» м.Рівне
Наша команда завзди відкрита та зацікавлена у цікавих спонсорським пропозиціях, та в плідній, конструктивній співпраці...

посилання на атмосферне відео з нашого сектору:

_________________
Рівненський Карповий Клуб


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вт июн 09, 2020 09:37 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 10, 2012 14:05
Сообщения: 980
Откуда: Харьков , Сев. Салтовка
Возраст: 55
Благодарил (а): 2265 раз.
Поблагодарили: 2930 раз.
Доброго всем времени суток.
Празднично - выходные дни провели по семейному на Марьевском водохранилище. Карп активным клевом не радовал, зато погодка и настроение были великолепными.Карпа меньше 10 кг мы практически не фоткали, а больше 10 кг был всего один :D А еще каждый смог найти себе занятие по душе. Рыболовный отдых получился на 5++ :smt023 :smt023
Вложение:
IMG_0111.JPG
IMG_0111.JPG [ 3.5 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0112.JPG
IMG_0112.JPG [ 4.87 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0145.JPG
IMG_0145.JPG [ 4.41 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
0-02-0a-347a0c19a445c11e3bbcb4e7ca5f65ee305a19d84393b87152207f5d09a926f4_full.jpg
0-02-0a-347a0c19a445c11e3bbcb4e7ca5f65ee305a19d84393b87152207f5d09a926f4_full.jpg [ 249.43 КБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0148.JPG
IMG_0148.JPG [ 2.8 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
0-02-0a-bdca3436fdf7aa55070a7d123bff02a2f7da5294e5b42a80ee0b35b633593824_full.jpg
0-02-0a-bdca3436fdf7aa55070a7d123bff02a2f7da5294e5b42a80ee0b35b633593824_full.jpg [ 240.18 КБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0150.JPG
IMG_0150.JPG [ 3.14 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0154.JPG
IMG_0154.JPG [ 4.23 МБ | Просмотров: 7815 ]
Вложение:
IMG_0155.JPG
IMG_0155.JPG [ 4.81 МБ | Просмотров: 7815 ]

Открытие сезона удалось на 100%Изображение
Всем НХНЧ

_________________
Рыбалка - дело наживное.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вт июн 30, 2020 11:42 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 10, 2012 14:05
Сообщения: 980
Откуда: Харьков , Сев. Салтовка
Возраст: 55
Благодарил (а): 2265 раз.
Поблагодарили: 2930 раз.
Доброго всем времени суток.
Празднично - выходные дни опять провели на водоеме. Почему здесь? Все просто - даже за день до выезда, на водоеме были свободные места. Не нужно заморачиваться и за неделю бронировать, не зная, состоится рыбалка или нет. Основная цель выезда это конечно семейный выезд и отдых на природе, но и рыбку мы половим. Отдых удался - накупались, позагорали, перепробовали массу блюд, продегустировали любезно нам предоставленный крафтовый вишневый дистилят. Хорош!!! :D :D . А теперь про рыбалку. Расположились на 30 секторе. Динамика клева практически не изменилась с прошлого выезда ( лично у нас ) - клевало примерно с начала восьмого и до десяти утра. Потом полная тишина ( жара 36 градусов )до заката. С закатом начинался активный клев. Нас хватало до двух часов ночи. Ловили с двух точек на 85 и 95 метрах. Насадки использовали от Грандкарпа - долго растворимые бойлы Слива - ракушка и Кальмар - клюква в 24 размере. В прикормке использовали прикормочные бойлы в 20 размере тех же вкусов и того же производителя. Так же использовали пелетс 12 и 16 мм от Грандкарпа. Я еще добавлял зерновые. Обильно кормили два раза в сутки - утром и вечером. После каждой поклевки коброй подкидывали 15 - 20 прикормочных бойлов. Чего то выдающегося на этой сессии мы не словили, да и задачи такой мы перед собой не ставили. Все таки на первом месте был отдых. Самая тяжелая рыба была в весе 12+.
Вложение:
0-02-0a-fc8bec0aab08d0416a905876fc1077a73d9766af17e015b5481a57de509b3efd_full.jpg
0-02-0a-fc8bec0aab08d0416a905876fc1077a73d9766af17e015b5481a57de509b3efd_full.jpg [ 265.65 КБ | Просмотров: 7525 ]
Вложение:
0-02-05-7b456b29a108d59a435b0ce56f4d9166e0113de2b4b0509b79b700bcb1b87ddc_full.jpg
0-02-05-7b456b29a108d59a435b0ce56f4d9166e0113de2b4b0509b79b700bcb1b87ddc_full.jpg [ 216.06 КБ | Просмотров: 7525 ]
Вложение:
0-02-05-923a67222030e1983eadfc6f9259d6604bab47d100da2dd66864b2e5e7718ee2_full.jpg
0-02-05-923a67222030e1983eadfc6f9259d6604bab47d100da2dd66864b2e5e7718ee2_full.jpg [ 233.32 КБ | Просмотров: 7525 ]
Вложение:
0-02-05-0825847b33373698cc8952370216fe973a2cd8e20acd001f7121cfb9c20afb7c_full.jpg
0-02-05-0825847b33373698cc8952370216fe973a2cd8e20acd001f7121cfb9c20afb7c_full.jpg [ 218.66 КБ | Просмотров: 7525 ]

Жаркий получился выездИзображение
Всем НХНЧ.

_________________
Рыбалка - дело наживное.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб июл 25, 2020 11:08 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 10, 2012 14:05
Сообщения: 980
Откуда: Харьков , Сев. Салтовка
Возраст: 55
Благодарил (а): 2265 раз.
Поблагодарили: 2930 раз.
Доброго всем времени суток.
Почти спонтанно у меня образовался недельный отпуск и я засобирался на рыбалку. Хотелось конечно же попасть на четырех суточную рыбалку на Ульяныках, но там в эту неделю будут проходить соревнования. Так что ни как. Но и на самом моем любимом Марьевском водохранилище тоже проходят соревнования и буквально через двое суток начинаются следующие. У меня всего двое суток между соревнованиями и я конечно же выдвигаюсь на водоем.
День первый ( Воскресенье 19.07.20 )
Выехал из Харькова в 8-00 и в 11-25 я был на водоеме. Правда не много ошибся. Думал, что соревнования заканчиваются в 10-00, а они закончились в 12-00 и еще сборы до 14-00. Пришлось ждать почти три часа, пока освободили сектор. Но даром время все равно не прошло - за это время навязал поводков, стиков, отклипсовал удилища и спод. Маркер даже не доставал т. к. сектор до боли знакомый, да и правильные карпятники говорят, что на Марьевке маркер не нужен, с чем я с ними согласен. Тактика и стратегия на этой сессии такова - закормочное пятно на 85м, начну ловит за пятном на 90 и 95м. А там посмотрим, как будет клевать. Или сдвинемся к пятну или наоборот будем уходить на более дальнюю дистанцию от пятна. На этой рыбалке у меня будет такая программа
Вложение:
IMG_0454.JPG
IMG_0454.JPG [ 4.41 МБ | Просмотров: 7127 ]
Насадка - вареные бойлы ракушка - слива 16мм и долгорасворимые бойлы Ракушка - слива 24мм от фирмы Грандкарп
Вложение:
IMG_0448.JPG
IMG_0448.JPG [ 3.71 МБ | Просмотров: 7127 ]
PG[/attachment]. В прикормке - 4 кг конопли, 2кг зерновых ( кукуруза + пшеница ), 4 кг пелетса от фирмы Грандкарп, 2 кг прикормочных бойлов ракушка - слива 20мм и банка ликвида того же вкуса и той же фирмы производителя. На каждом забросе буду использовать стик
Вложение:
IMG_0452.JPG
IMG_0452.JPG [ 3.56 МБ | Просмотров: 7127 ]
.К трем часам два удилища были уже в воде и я начал кормить точку. Коноплю закидывал в чистом виде, а пелетс смешал с зерновыми и залил ликвидом
Вложение:
IMG_0465.JPG
IMG_0465.JPG [ 2.06 МБ | Просмотров: 7127 ]
Буквально через десять минут после закорма у меня первый карп на мате. Но его вес был менее 10кг. А где то через часик отличный паровоз и в активе первый карп на 15+
Вложение:
15+.JPG
15+.JPG [ 307.95 КБ | Просмотров: 7127 ]
До темноты было еще порядка десяти поклевок, но ничего выдающегося больше в этот день на мат не лягло. На вареный бойл было всего три поклевки, вся же остальная рыба была поймана на пылик. На ночь вымотал удилища и в десять вечера лег отдыхать.
День второй ( Понедельник 20.07.20 )
Проснулся в начале шестого. Убираю вареный бойл и заменяю его пыликом. Дальнее удилище смещаю на 90м т. к. вчера с 90м было больше поклевок. Пока на водоеме полная тишина, подкидываю коброй на точку прикормочные бойлы. И уже в начале седьмого получаю поклевку карпа в районе 8кг. И затем в течении часа еще три поклевки. А в половине девятого у меня а активе карп на 15кг с не большим плюсом
Вложение:
IMG_0462.JPG
IMG_0462.JPG [ 3.99 МБ | Просмотров: 7127 ]
К девяти утра клев подзатих, но у меня в активе было уже восемь карпов. Начинаю прикармливать спомбом
Вложение:
IMG_0490.JPG
IMG_0490.JPG [ 3.97 МБ | Просмотров: 7127 ]
и получаю поклевку из под спомба
Вложение:
IMG_0497.JPG
IMG_0497.JPG [ 3.34 МБ | Просмотров: 7127 ]
Клев возобновляется, что не может не радовать
Вложение:
IMG_0502.JPG
IMG_0502.JPG [ 3.89 МБ | Просмотров: 7127 ]
Вложение:
IMG_0506.JPG
IMG_0506.JPG [ 2.92 МБ | Просмотров: 7127 ]
Настроение отличное, природа радует, рыбка клюет. В обед захотелось горячего супчика, но кастрюли не брали. Но кто же может запретить сварить супчик в сковородке :mrgreen:
Вложение:
IMG_0564.JPG
IMG_0564.JPG [ 2.63 МБ | Просмотров: 7127 ]
Вложение:
IMG_0542.JPG
IMG_0542.JPG [ 3.13 МБ | Просмотров: 7127 ]
Вложение:
IMG_0578.JPG
IMG_0578.JPG [ 3.6 МБ | Просмотров: 7127 ]
Ближе к четырем часам дня я прилично намахался и перешел на ловлю на одно удилище.
Вложение:
IMG_0581.JPG
IMG_0581.JPG [ 2.69 МБ | Просмотров: 7127 ]
А ближе к сумеркам у меня карп, чуток не дотянувший до заветной цифры в 15кг
Вложение:
IMG_0584.JPG
IMG_0584.JPG [ 2.09 МБ | Просмотров: 7127 ]
Вложение:
IMG_0583.JPG
IMG_0583.JPG [ 2.9 МБ | Просмотров: 7127 ]
С наступлением темноты опять вымотал удилища и решил хорошо выспаться. Честно говоря, я прилично устал. За этот день у меня было больше 25 поклевок.
День третий ( Вторник 21.07.20 )
Проснулся в шесть часов. Утро начинается с радуги.
Вложение:
IMG_0589.JPG
IMG_0589.JPG [ 1.66 МБ | Просмотров: 7127 ]
Сегодня решил кормить только коброй т. к. планировал ловить до 12 часов дня
Вложение:
IMG_0590.JPG
IMG_0590.JPG [ 3.33 МБ | Просмотров: 7127 ]
Клев начался на час позже, чем в понедельник. Но активность его осталась прежней. Что не могло не радовать
Вложение:
IMG_0594.JPG
IMG_0594.JPG [ 3.32 МБ | Просмотров: 7127 ]
В районе 11 часов прекрасный паровоз, минут двадцать борьбы и карп весом 16+ у меня в активе
Вложение:
IMG_0609.JPG
IMG_0609.JPG [ 1.85 МБ | Просмотров: 7127 ]
После этой поклевки решил заканчивать рыбалку. За это утро у меня было 10 поклевок и все были реализованы. Не спешно собрался к часу дня, сдал сектор, откланялся хозяевам и с чувством глубокого морального удовлетворения покатил на Харьков.
Прекрсная рыбалка во время отпускаИзображение
Всем НХНЧ.

_________________
Рыбалка - дело наживное.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт дек 09, 2021 19:30 
Не в сети
Карпище

Зарегистрирован: Вс июн 03, 2018 10:55
Сообщения: 60
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 18 раз.
Друзья по увлечению, напишите пожалуйста что по ценам за сутки на Марьевке. Искал заветное место, не нашел. Спасибо


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пт дек 10, 2021 09:45 
Не в сети
Посейдон
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср окт 10, 2012 14:05
Сообщения: 980
Откуда: Харьков , Сев. Салтовка
Возраст: 55
Благодарил (а): 2265 раз.
Поблагодарили: 2930 раз.
Летом было 700. Но с августа там не был так что информация на июль 2021.

_________________
Рыбалка - дело наживное.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 538 ]  На страницу Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: