HARP

Харьковский Карп

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 810 ]  На страницу Пред.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Сб дек 10, 2016 10:27 
Не в сети
Карасик
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт окт 07, 2016 09:33
Сообщения: 2
Откуда: Пивденный
Возраст: 34
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Уважаемый Сазан!
Пишет Вам Харьковчанин Андрей который Вас якобы кинул.
Послушай, если я принял такое решение не продавать тебе эти сигнализаторы значит это мое личное право!
Если ты, сопли разпустил и закинул их на этот сайт, то мне напрашивается назвать тебя бабой !
Ты, наяривал мне каждый час!
Сбивал цену, и пытался меня развести, мне ничего не оставалось как просто побрить тебя!
Я их продал человеку который предложил мне намного больше чем ты!
Поэтому сиди молча там


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 13:07 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
Вітаю всіх з Різдвом Христовим і бажаю щоб ви ніколи не попадали як я попав.І так почнем,ще в грудні побачив на форумі тему що хлопака під ніком "Porshe" запропонував свою допомогу,як він написав що допоможе купити товари у магазині Флагман по знижці,подивився на відгуки і думаю молодець який пацан класний,вот ссилочка (viewtopic.php?f=83&t=36036).Написав йому смс він відписався,пізніше передзвонив до нього і ми домовились про покупку спальника Fox evo ts,дуже хотів імено цей спальник так як користуюсь таким,а його вже не виготовляють,рішив зекономити 200 гр,пізніше коли вкурив шо мене кинув цей герой по допомозі,думаю от я баран,пацану що купував у мене сигналізатори скинув 600гр а тут рішив зекономити 200 але то таке.На другий день пішов до привата переслати йому кошти в сумі 3900 но ше рішив зайти на сайт Флагмана і подивитись чи ще є той спальник,і оказалось що він проданий.Передзвонюю до славнозвісного героя і він каже мені шо то він його зарезервував,шось мене йокнуло шо він тіпа наперед його замовив но думаю шо молодець який він екстрасенс,тут знов я лоханувся.Вислав йому свої кровні,він передзвонив і сказав що кур'эр має доставити спальник на протязі дня і він його мені перешле Новою поштою.На другий день ми зізвонились він сказав шо кур'єра ще не було но тільки буде доставка і він перешле мій товар,хотя можна було зразу з магазину мені вислати в Хмельницьку обл.,знову я лоханувся.Я почекав два дні,мені нічого не прийшло і я набрав нашого головного героя Андрія,але він не захотів зі мною спілкуватись і відповідати на смс,і я зрозумів шо мене кинули,так стало обідно шо всім допоміг а кинув тільки мене одного а може не тільки мене.Вибачайте що пишу трішки з сарказмом бо то вже майже місяць пройшов.Короче почав рити на нього інфу,оказалось що він є зареєстрований в контактах https://vk.com/id268792167 ,і однокласниках но сторінку пізніше він видалив.Зберіг пару його фоток,подивився ніби нормальний козак,має дочку мальоху,но шо сподвигло Андрія присвоїти моє баблішко то незрозуміло.Кожен день йому надзвонював і писав смс,навіть звертався на"ВИ" но відповіді так і не було аж поки я через його друзів в однокласниках не вийшов на його сестру,навіть її телефон написали.Передзвонивши дот неї і пояснивши всю ситуацію Андрійко почав смс писати,мов щоб я не думав шо він кидалово він мені 1000 гр вишле МОЇХ офігіти яка радість,я чуть з ліжка не впав.Я пишу йому ти шо ще мені умови ставиш,а він та нє просто грошей немає знов ж таки МОЇХ,капєц якийсь.Перед тим я поскаржився в приват на нього за шахрайство(стаття 190),написав заяву в наш відділок поліції,подав заявку в кіберполіцію,і пишу йому мов нафіга тобі це все,но він мовчав аж поки я не вийшов на його сестру.На другий день вислав 950гр навіть не 1000,і пообіцяв до Нового Року вернути решту.Я чекав но подарка від діда мороза Андрія так і не отримав,почав Андрійко морозитись знову,написав що не було авансу,що позиче в брата і знов він пропав.Почекав я до святого вечора,написав йому ще пару смс і знову мороз від нього,а на вулиці реально мінус 17,но нє він мовчить.Блін надоїло,робота не робиться і починаю я писати всім хто йому там типу лайкнув за якісь повідомлення,і дуже вилике дякую всім форумчанам що відписались і передзвонили до мене,вибачте що всім не відповів,постараюсь перекинути це повідомлення всім кому писав.Нарив інфу де працює той морозко,завдяки хлопцям яким писав.Оказується що він працює на фірмі по обслуговуваню автомобілів Porshe,чи механіком чи типу того.Написав йому смс що я знаю де він працює і якщо він дорожить своєю роботою то хай поверне мої кошти(порадив форумчанин дуже дякую за допомогу),і шо ви думаєте Андрійкові знову пофігу.Ще з вчорашнього вечора вирішивши написати це повідомлення сів сьогодні писати це повідомлення і тут ооооо благословіння боже,звонить Андрій,я звичайно не слухав його хрінь а просто росказав що я про нього думаю,нагадую останій раз ми спілкувались чи 14 чи 15 грудня,і посипались смс шо він відасть через тиждень,потім смс шо жінка вагітна і дитина мала,слідуюча шо завтра перекине.Не знаю як це все закінчиться но думаю про цю людину полюбому потрібно написати,я вже навіть змирився шо бабла ніхто не верне.Не і сторія а блокбастер,навіть наш слідчий в шоці який я тіпа детектів,дякуючи всім хто відповів мені.Якщо є якісь факти про цю особу то пишіть чи дзвоніть до мене 067 8106384 Руслан,будем давити на цього добросовісного чувака який хотів всім домогти.Всіх зі святом дякую за підримку.

Ось його дані:
Холодович Андрей Сергеевич
картка привата-4149 6258 1342 0005
телефони 0635398417
0951253995


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 13:10 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
Вот його фотки


Вложения:
4.JPG
4.JPG [ 108.24 КБ | Просмотров: 1841 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 13:30 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
Забув добавити,вот чек з банку


Вложения:
фото1.jpg
фото1.jpg [ 76.51 КБ | Просмотров: 1828 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 13:31 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
І ше чек тих 950гр що він вернув


Вложения:
квитанція.JPG
квитанція.JPG [ 120.55 КБ | Просмотров: 1828 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 13:49 
Не в сети
Карполов

Зарегистрирован: Пт мар 13, 2015 23:22
Сообщения: 1073
Благодарил (а): 431 раз.
Поблагодарили: 288 раз.
Интересно,он только вас так отработал или ещё кого-то из форумчан??


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 14:09 
Не в сети
Карполов
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июн 06, 2008 08:11
Сообщения: 5447
Откуда: Жовті Води
Возраст: 46
Благодарил (а): 2721 раз.
Поблагодарили: 2380 раз.
Сумно :(


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 14:20 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
Подивимось,можливо ще щось вспливе


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 14:29 
Не в сети
Ихтиандр

Зарегистрирован: Вт июн 23, 2015 10:50
Сообщения: 235
Откуда: Лубны, Полтавская обл.
Возраст: 33
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 8 раз.
а я хотел еще через него заказать себе пару катух мотерей хеви фидер, вот бы и я попал на 2500, прям отвело меня, взял у другого человека, теперь понятно что не стоит доверять всем, да еще и при покупке на такую большую сумму


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 15:51 
Не в сети
Карполов
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт ноя 08, 2013 19:10
Сообщения: 1191
Откуда: Гостомель Київська обл.
Возраст: 52
Благодарил (а): 287 раз.
Поблагодарили: 189 раз.
Всех с Рождеством!
Таких как Порше нужно банить без права возвращения на форум.

_________________
shustriycarp.com.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 19:01 
Не в сети
Рыбинспектор

Зарегистрирован: Пн дек 05, 2016 17:49
Сообщения: 153
Откуда: Житомир, область
Возраст: 42
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 20 раз.
Всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Це все сумно... Руслану вдячність за попередження всіх бажаючіх людей придбати через такого "помічника" риболовні девайси... Пропоную підтримати його репостом (лайкнути його інфу) та розповсюдити дану інформацію де можливо!!!
В мене лише одне запитання... - Чому не втрутиться адміністрація сайту, чому лишається в остороні цієї проблеми? Невже неможливо хоч листа цьому Холодовичу написати - є ел. адреса, зателефонувати - є ж ті телефони, та навіть винести вказану інформацію на загал - щоб люди його бачили та знали?!
Буду стежити за розвитком подій, надіюсь що все таки людяність переможе!
PS: Всім Миру


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 20:39 
Не в сети
Карполов
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт май 10, 2013 11:27
Сообщения: 1139
Откуда: Житомир
Возраст: 43
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 520 раз.
uaвиктор адміністрація сайту тут нідочого. Спробую його в групі " Кричевичі" знайти


Вложения:
Screenshot_2017-01-07-20-36-25-925_com.viber.voip.png
Screenshot_2017-01-07-20-36-25-925_com.viber.voip.png [ 396.69 КБ | Просмотров: 1743 ]
Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб янв 07, 2017 21:31 
Не в сети
Карполов
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт май 10, 2013 11:27
Сообщения: 1139
Откуда: Житомир
Возраст: 43
Благодарил (а): 806 раз.
Поблагодарили: 520 раз.
От сижу і гадаю, з чого я взяв що він з Рівного :roll:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс янв 08, 2017 09:14 
Не в сети
Карп

Зарегистрирован: Пн июл 12, 2010 19:36
Сообщения: 33
Откуда: Хмельницька обл.
Возраст: 45
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
Він проживає і працює в м.Київ


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс янв 08, 2017 09:51 
Не в сети
Любитель со стажем
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб мар 04, 2006 13:10
Сообщения: 11236
Откуда: Харьков
Возраст: 61
Благодарил (а): 4096 раз.
Поблагодарили: 5188 раз.
uaвиктор писал(а):
В мене лише одне запитання... - Чому не втрутиться адміністрація сайту, чому лишається в остороні цієї проблеми? Невже неможливо хоч листа цьому Холодовичу написати - є ел. адреса, зателефонувати - є ж ті телефони, та навіть винести вказану інформацію на загал - щоб люди його бачили та знали?!

Сколько уже раз писали и предупреждали, что покупки-продажи в интернете, с незнакомыми людьми - это всегда риск. Темы с актуальной информацией вынесены на видное место, предупреждения имеются, но все равно время от времени подобное происходит. Я не склонен полагать, что потерпевшие от непорядочности продавцов или покупателей - недалекие люди, не читающие Правил, рекомендаций и предостережений. Скорее всего, у них велика вера в порядочность людей. И этим пользуются. И не только те, кто по жизни мошенник. Подобные ситуации возникали и с людьми, которые долгое время были на форуме, вроде бы казались порядочными, а потом что-то происходило с ними. В результате получаются вот такие неприятные события. По сути.
Во-первых, Администрация сайта прямо предупреждает, что не несет ответственности за содержание объявлений, не является арбитром по спорам и т.п. Это записано в Правилах Барахолки п.9.
Во-вторых, в любом споре есть две стороны, каждая из которых имеет право высказать свое мнение по возникшему спору. Или же как-то пояснить ситуацию, исправить ее. Или хотя бы попытаться исправить. Были случаи, когда одностороннее мнение было ошибочным или заведомо ложным, это тоже нужно учитывать. Поэтому банить, по моему мнению, сразу нельзя, человек не сможет потом объясниться на форуме. Во всяком случае, шанс у него должен быть. Это положение применяется во всех случаях, а не только применимо к данному событию.
В-третьих, разбираться с подобными случаями должны специально обученные люди, обладающие определенными полномочиями, а не доморощенные "судьи" в лице модераторов и администраторов сайта.
В-четвертых. Темы в Барахолке от данного товарища закрыты, активность свою на форуме он может проявить только в данной теме. Если захочет, конечно.

Жаль, что случаи кидалова среди рыбаков происходят все чаще, это просто нужно учесть и не поддаваться на заманчивые предложения.

_________________
Сколько всего не сделано... А сколько еще предстоит не сделать!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 810 ]  На страницу Пред.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: